Darlington Members Results Day 3
Page 1 of 1
Darlington Members Results Day 3
English Setter
Res Dog CC : GOUTORBE Rebecca Redhara Bobby Dazzler JW
Class PD (4 Entries) Abs: 0
1st: SHEPHERD Roy Wollensett Autumnal Affair
Class LD (7 Entries) Abs: 1
1st: GOUTORBE Rebecca Redhara Bobby Dazzler JW
Class MPB (3 Entries) Abs: 0
1st: GOUTORBE Rebecca Upperwood Snowball ( Pixie )
Class PB (9 Entries) Abs: 0
VHC: SHEPHERD Roy Wollensett Autumnal Leaves
Irish Red & White Setter
Class VD/B (4 Entries) Abs: 0
Res: TAYLOR Mark & Wendy Laoirebay Feet Of Flame ( Monty )
Class 1 OD (4 Entries) Abs: 0
3rd: TAYLOR Mark & Wendy Laoirebay Ocean Sunset ( Brody )
Retriever (Nova Scotia Duck Tolling)
Res Best Bitch : CLARK Brian & Lynn Hillscourt Arty Miss At Flanova ( Missy )
Class JD (4 Entries) Abs: 1
2nd: CLARK Brian & Lyn Flanova Eriyadu Island ( Thomas )
Class PGD (4 Entries) Abs: 0
1st: CLARK Brian & Lyn Flanova Glendronach ( Dylan )
Class JB (2 Entries) Abs: 0
2nd: CLARK Brian & Lyn Decoymans Piper Tansy At Flanova ( Tansy )
Class 1 OB (5 Entries) Abs: 2
1st: CLARK Brian & Lyn Hillscourt Arty Miss At Flanova ( Missy )
Havanese
Res Best Dog : CLAYTON Paul and Tracey Larwinsca El Cid ( Cid )
Class PD (3 Entries) Abs: 0
2nd: MOTTRAM Dianne Mybeards Dandelion
Class 2065 JD (2 Entries) Abs: 0
1st: CLAYTON Paul and Tracey Larwinsca El Cid
Class JB (3 Entries) Abs: 1
2nd: CLAYTON Paul and Winnie Larwinsca Win A Too ( Winnie )
Class 2071 OB (7 Entries) Abs: 1
Res: MOTTRAM Dianne Bomba Z Domlina At Mybeards (Imp)
Well done everyone on some brilliant results carry on the good work
Res Dog CC : GOUTORBE Rebecca Redhara Bobby Dazzler JW
Class PD (4 Entries) Abs: 0
1st: SHEPHERD Roy Wollensett Autumnal Affair
Class LD (7 Entries) Abs: 1
1st: GOUTORBE Rebecca Redhara Bobby Dazzler JW
Class MPB (3 Entries) Abs: 0
1st: GOUTORBE Rebecca Upperwood Snowball ( Pixie )
Class PB (9 Entries) Abs: 0
VHC: SHEPHERD Roy Wollensett Autumnal Leaves
Irish Red & White Setter
Class VD/B (4 Entries) Abs: 0
Res: TAYLOR Mark & Wendy Laoirebay Feet Of Flame ( Monty )
Class 1 OD (4 Entries) Abs: 0
3rd: TAYLOR Mark & Wendy Laoirebay Ocean Sunset ( Brody )
Retriever (Nova Scotia Duck Tolling)
Res Best Bitch : CLARK Brian & Lynn Hillscourt Arty Miss At Flanova ( Missy )
Class JD (4 Entries) Abs: 1
2nd: CLARK Brian & Lyn Flanova Eriyadu Island ( Thomas )
Class PGD (4 Entries) Abs: 0
1st: CLARK Brian & Lyn Flanova Glendronach ( Dylan )
Class JB (2 Entries) Abs: 0
2nd: CLARK Brian & Lyn Decoymans Piper Tansy At Flanova ( Tansy )
Class 1 OB (5 Entries) Abs: 2
1st: CLARK Brian & Lyn Hillscourt Arty Miss At Flanova ( Missy )
Havanese
Res Best Dog : CLAYTON Paul and Tracey Larwinsca El Cid ( Cid )
Class PD (3 Entries) Abs: 0
2nd: MOTTRAM Dianne Mybeards Dandelion
Class 2065 JD (2 Entries) Abs: 0
1st: CLAYTON Paul and Tracey Larwinsca El Cid
Class JB (3 Entries) Abs: 1
2nd: CLAYTON Paul and Winnie Larwinsca Win A Too ( Winnie )
Class 2071 OB (7 Entries) Abs: 1
Res: MOTTRAM Dianne Bomba Z Domlina At Mybeards (Imp)
Well done everyone on some brilliant results carry on the good work
Similar topics
» Day 1 Results from L.K.A
» Darlington results day 1 members results
» Darlington Day 2 results Working and pastoral
» Our members results ... Akita Manchester 2010
» South wales kennel association members results
» Darlington results day 1 members results
» Darlington Day 2 results Working and pastoral
» Our members results ... Akita Manchester 2010
» South wales kennel association members results
Page 1 of 1
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
|
|